Katarzyna Szafranek i tajemnicza metoda Theta Healing

W XXI wieku świat coraz prężniej pnie się do góry, rozwój technologiczny oraz stale zmieniająca się rzeczywistość sprawiają, że tempo zmian może negatywnie wpłynąć na zdrowie fizyczne i psychiczne. Wartościowym rozwiązaniem jest odnalezienie własnej metody, która pomoże odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę, po to, aby odnaleźć chwilę dla siebie i złapać harmonię. Nowatorską, aczkolwiek ciesząca się dużym zainteresowaniem metodą jest Theta Healing, a jedną z jej czołowych praktykujących w Polsce jest Katarzyna Szafranek.

 

Czym jest Theta Healing?

Metoda Theta Healing została oparta na założeniu, że istnieje pewna wyjątkowa częstotliwość fal mózgowych, zwaną fala theta, ich głównym zadaniem jest oddawanie dostępu do naszej podświadomości, w której to stanie umysł jest bardziej plastyczny i wrażliwy na zmiany, co znacznie ułatwia pracę nad wewnętrznymi przekonaniami, traumami, blokadami w ciele, blokadami emocjonalnymi oraz uzdrawianiem ciała. Metoda nakierowana jest na takie ćwiczenia, które pomogą nam przywrócić harmonię w naszej codzienności.

 

Jak działa ta metoda?

Całe programowanie opiera się na pracy z falami theta w umyśle, które pozwalają na dojście do głęboko zakorzenionych przekonań i emocji. We współpracy z Katarzyną Szafranek klient otrzymuje możliwość zidentyfikowania jego negatywnych przekonań, które nie bezpośrednio mogą stać się przyczyną problemów w codziennym życiu. Następnym krokiem jest za pomocą technik Theta Healing zamienić swoje przekonania, na nowe pozytywne, pełne wspierającego wydźwięku oraz takich sprzyjających osiąganiu sukcesów. Ważnym aspektem tej metody jest jej wszechstronność, może ona być stosowana w najróżniejszych dziedzinach życia przy tym radząc sobie przy tym z problemami zdrowotnymi i zawodowymi.

 

 

Katarzyna Szafranek na pomoc w osiągnięciu wewnętrznej równowagi

Katarzyna Szafranek bez wątpienia zyskała uznanie w Polsce za sprawą praktyk Theta Healing, którymi to, już od wielu lat pomagała ludziom w osiągnięciu harmonii i poprawie jakości swojego życia. Zafascynowała się to metodą już paręnaście lat temu, kiedy osobiście doświadczyła jej niewiarygodnych korzyści, a następnie podjęła decyzję o zajęciu się pomaganiem zawodowo. Jest certyfikowanym praktykiem prowadzącym sesje indywidualne, warsztaty oraz szkolenia codziennie wyciągającym pomocną dłoń do ludzi i zajmującym się ich problemami. Jej wiedza oraz doświadczenie w pomaganiu za pomocą tej metody są nieopisane, a jej nastawienie do pacjentów jest pełne empatii i zrozumienia.

 Jakie korzyści przynosi Theta Healing?

Najważniejszą dla wielu klientów pani Katarzyny korzyścią było uwolnienie się od negatywnych przekonań, z jej pomocą udało się zidentyfikować i ustawić na nowo swoje przekonania przy tym odblokowując swój rozwój i przybliżając się do sukcesu. Wraz ze zmianą swoich przekonań zwiększa się nasze poczucie własnej wartości, stajemy się pewniejsi samych siebie, ziemi, po której stąpamy, oraz naszych planów. Takie działania znacząco wpływają na nasz stan emocjonalny, a to może pociągnąć ze sobą dodatkowe korzyści, jak znaczna poprawa jakości relacji międzyludzkich oraz redukcję stresu.